slide-1 slide-2 slide-4

Dla kogo?

Nasz Dom Seniora PARAISO to miejsce dla osób w podeszłym wieku, poszukujących spokoju i komfortu. Ze względu na okoliczności... Czytaj więcej

Opieka

Nasi Mieszkańcy zyskują gwarancję całodobowej opieki, niezwykły komfort życia i możliwość uczestniczenia w szeregu atrakcyjnych zajęć. Każdy z Mieszkańców jest... Czytaj więcej

Procedura Przyjęcia

Osoby zainteresowane zamieszkaniem lub pobytem w Domu Seniora PARAISO w Brennej prosimy o zapoznanie się z zasadami postępowania w trakcie... Czytaj więcej

Kontakt

 

Dom Seniora PARAISO w Brennej


 

paraisowww     ul. Wiejska 5
           43-438 Brenna

telefon     +48 739 082 099
stacjonarny     +48 33 484 77 00
stacjonarny     +48 33 484 77 50
fax     +48 33 484 77 51
mail1     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mail1     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www1     www.domspokojnejstarosci.com.pl

 

mapa dojazdu

 

Galeria zdjęć

    

     Obiekt

 

     Domowa Atmosfera

 

     Pokoje

 

     Pomieszczenia wspólne

      Mini Zoo

Dom Seniora w Brennej

 

Mamy jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy!!! Szanowni Państwo

Witamy Was na stronie naszego Domu Seniora PARAISO w Brennej, w którym stworzyliśmy dla Państwa miłą, ciepłą i rodzinną atmosferę, spokój
i bezpieczeństwo, z zachowaniem prywatności, a także własnej odrębności.

Dom Seniora PARAISO w Brennej jest miejscem wykonanym z dbadom seniora01łością o najdrobniejszy detal, z myślą o osobach, które z racji wieku, choroby czy też samotności nie mogą lub nie chcą mieszkać samodzielnie, Jesteśmy dla Państwa po to, aby każdy Mieszkaniec znalazł tu swoje miejsce.

Otoczenie Domu Seniora PARAISO urządziliśmy tak, aby Mieszkaniec mógł swobodnie zażywać świeżego powietrza korzystając ze ścieżek, altanek, uliczek drzew czy odpoczynku przy szumie wody z oczka wodnego.

Dom Seniora PARAISO zapewnia doskonałe warunki bytowe, bez barier architektonicznych, stworzone według najnowszych standardów europejskich oraz całodzienne wyżywienie przygotowywane we własnej kuchni ze świeżych produktów z uwzględnieniem indywidualnych diet zgodnych z zaleceniem lekarza.

Wykwalifikowany personel zapewnia fachową i życzliwą opiekę Mieszkańcom, a komfortowo urządzone jedno-, dwu- i trzyosobowe pokoje z własnym węzłem sanitarnym dają dużą swobodę i prywatność.

Jlogo pl forma godna zaufaniaesteśmy otwarci na odwiedzających, którzy choć na chwilę potrzebują odrobiny spokoju.

W dniu 13 października 2015 roku otrzymaliśmy Decyzję o numerze PSII.9423.23.2015 wydaną przez Wojewodę Śląskiego zazwalającą na prowadzenie placówki zapewniającej całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku.

Serdecznie zapraszmy

     certyfikat           Decyzja UW 1           Decyzja UW 2

 

 

blockquoteNikt nie ma na włas­ność wscho­du słońca, który zachwy­cił nas pew­ne­go wie­czo­ru - ciągnął. - Tak sa­mo jak nikt nie może mieć na włas­ność pochmur­ne­go po­połud­nia i deszczu dzwo­niące­go o szy­by ani spo­koju, ja­ki roz­tacza wokół śpiące dziec­ko, ani też ma­gicznej chwi­li, gdy fa­la mor­ska roz­bi­ja się o skały. Nikt nie może mieć na włas­ność te­go, co na Ziemi naj­piękniej­sze, ale każdy może to poz­nać i po­kochać.blockquote

                                              /Paulo Coelho/

Nasza misja


brenna4

Istotą naszego działania - misją jaką stawiają sobie twórcy Domu Seniora w Brennej - jest świadczenie usług opiekuńczych i bytowych w formie całodobowej - zaspokajanie potrzeb mieszkańców, którzy w szczególności ze względu na wiek, stan zdrowia nie są w stanie funkcjonować samodzielnie, a rodzina lub inne osoby z ich otoczenia nie mogą udzielić im koniecznego wsparcia.